Ocuprime – Aiova, valsts lielākais cūkgaļas ražotājs, ir aptuveni 25 miljoni cūku.

Ocuprime – Aiova, valsts lielākais cūkgaļas ražotājs, ir aptuveni 25 miljoni cūku.

Tas notiek, ja smagas infekcijas izraisīts iekaisums izraisa mikro recekļu veidošanos sīkos pirkstu, pirkstu un pat deguna asinsvados, viņa paskaidroja.

“Gandrīz kā mūžība”: 3 mēneši kopš ASV apstiprināja savu pirmo koronavīrusa gadījumu, ko mēs esam iemācījušies?

Vilkoks teica, ka tas ir visizplatītākais pacientiem, kuriem attīstās akūts respiratorā distresa sindroms jeb ARDS, no kuriem lielākā daļa mirst no intensīva, sistemātiska iekaisuma.

"Jūs saņemat infekciju, un tad jūsu ķermenis atbrīvos iekaisuma kaskādi ocuprime official website," viņa teica. "Daudzos veidos tas ir izdevīgi, bet dažreiz tas var būt pārāk daudz, tāpēc iekaisums var izraisīt savus bojājumus."

Lai gan pacientiem ar “COVID kāju pirkstiem” COVID-19 tests, visticamāk, būs negatīvs, jo vīruss ir agrīnā stadijā, viņš sacīja, ka pacientiem ir jāveic karantīna mājās un rūpīgi jāuzrauga, vai nerodas simptomi.

Sekojiet Adriannai Rodrigesai pakalpojumā Twitter: @AdriannaUSAT.

Apstiprināto koronavīrusa gadījumu skaits ASV svētdien tuvojās 1 miljonam, taču šķiet, ka jaunie gadījumi ir sasnieguši plato, sacīja viens no valsts augstākajiem ekspertiem.

"Diemžēl tas ir ļoti augsts plato," sacīja Toms Inglesbijs, Džona Hopkinsa Veselības drošības centra direktors.

Ņujorkas gubernators Endrjū Kuomo sacīja, ka kopējais ikdienas nāves gadījumu skaits viņa štatā, kas ir ASV uzliesmojuma epicentrs, pirmo reizi pēdējo nedēļu laikā nokritās zem 400. Kad valsts sāks atsākt darbību, būvniecība un ražošana būs pirmajā vilnī, viņš teica.

Kuomo kolēģis Merilendā, republikānis Lerijs Hogans, sacīja, ka prezidentam Donaldam Trampam jākoncentrējas uz faktiskas informācijas nodošanu amerikāņiem par vīrusu, nevis uz to, kas viņam ienāk prātā.

Un Ķīnā karstā punkta ocuprime official pilsēta Uhaņa ziņoja, ka tās pēdējais slimnīcas pacients ir izrakstīts.

Saskaņā ar Džona Hopkinsa universitātes datiem vīruss ir nogalinājis vairāk nekā 206 000 cilvēku visā pasaulē. Ir ziņots par gandrīz 3 miljoniem apstiprinātu gadījumu, tostarp 963 000 ASV, kur ir bijuši vairāk nekā 54 000 nāves gadījumu.

Mūsu tiešraides emuārs tiek atjaunināts visas dienas garumā. Atsvaidziniet jaunākās ziņas un saņemiet atjauninājumus savā iesūtnē, izmantojot The Daily Briefing . Vairāk virsrakstu:

  • No malārijas zālēm līdz dezinfekcijas līdzekļiem: Šeit ir daži no Trampa apgalvojumiem par koronavīrusu.
  • Valstis gatavojas milzīgiem budžeta samazinājumiem. Nav skaidrs, vai nāk federālā palīdzība.
  • Labi, sakiet, ka Amerika atkal tiek atvērta. Vai tiešām esam tam gatavi?
  • Kāpēc koronavīrusa nāves gadījumu skaitu ir grūti izsekot. Eksperts saka, ka 1 no 3 miršanas apliecībām ir nepareiza ocuprime site.
  • Purdjū strādā, lai atkārtoti atvērtu koledžu 2020. gada rudenī, atsaucoties uz "nulles nāves draudiem"
  • Paliekot atsevišķi, kopā. Pierakstieties mūsu informatīvajam izdevumam par to, kā tikt galā ar koronavīrusa izmainīto pasauli . 📧

"Es domāju, tendences laika gaitā var mainīties, taču šobrīd mums ir plato jaunu gadījumu skaits dienā," sacīja Inglesbijs. "Vēl svarīgāk, lai kur mēs būtu epidēmija, šis vīruss būs ar mums, līdz mums būs vakcīna."

Merilendas gubernators Lerijs Hogans Trampam: pieturieties pie faktiem

Mērilendas gubernators Lerijs Hogans, republikānis, kurš ir satriekts ar prezidentu Trampu par viņa vēstījumiem par koronavīrusu, mudināja valsts izpilddirektoru savos plašsaziņas līdzekļu brīfingos izmantot "uz faktiem balstītu" informāciju. Ceturtdien Tramps apsvēra iespēju ieviest dezinfekcijas līdzekļi vai ultravioletā gaisma cilvēka ķermenī, lai nogalinātu koronavīrusu, kas, pēc Hogana teiktā, izraisīja simtiem zvanu uz viņa štata ārkārtas palīdzības tālruni, vaicājot par Clorox vai ocuprime official tīrīšanas līdzekļu uzņemšanu kā ārstēšanu.

"Viņi noteikti pievērš uzmanību, kad Amerikas Savienoto Valstu prezidents stāv tur, sniedzot preses konferenci par kaut ko tik nopietnu kā šī vispasaules pandēmija," sacīja Hogans. "Un es domāju, ka tad, kad tiek atklāta dezinformācija vai jūs vienkārši sakāt kaut ko tādu, kas jums ienāk prātā, tas patiešām nosūta nepareizu ziņojumu."

— Viljams Kamingss

Pēdējais pacients atstāj slimnīcu COVID-19 epicentrā Uhaņā, Ķīnā

Hospitalizēto koronavīrusa pacientu skaits Uhaņā, epidēmijas vissmagāk skartajā Ķīnas centrālajā daļā, pēc pēdējā pacienta atbrīvošanas piektdien sasniedza nulli, ziņo valsts pārvaldītā ziņu aģentūra Siņhua . Hubei provincē – Uhaņa ir galvaspilsēta – esošo Covid-19 gadījumu skaits pirmo reizi ir samazinājies zem ocuprime 50. Vairāk nekā 20 dienas provincē nav ziņots par jauniem apstiprinātiem slimības gadījumiem, sacīja Siņhua.

Koronavīruss, kura izcelsme, domājams, ir slapjā tirgū Uhaņā, pirmo reizi parādījās tur decembrī, pirms izplatījās visā pasaulē. Uhaņa un Hubei province tika slēgtas janvāra beigās. Ķīna ir ziņojusi par vairāk nekā 4600 nāves gadījumu skaitu, taču tajā ir ļoti maz jaunu gadījumu.

Gubernators Kuomo atklāj Ņujorkas atsākšanas plānus

Ņujorkas štata ikdienas nāves gadījumu skaits samazinājies līdz 367, kas ir zemākais vienas dienas kopējais skaits pēdējo nedēļu laikā un turpina samazināties, svētdien paziņoja gubernators Endrjū Kuomo. Viņš teica, ka hospitalizācijas un pārbaužu skaits turpina uzlaboties un ka valsts piekrīt federālajām vadlīnijām par 14 dienu samazinājumu pirms atsākšanas. Viņš sacīja, ka valsts atsāks darbu fāzēs, pirmā viļņa būvniecības un ražošanas daļā.

Atsevišķā preses konferencē Ņujorkas mērs ocuprime-official.top Bils de Blasio sacīja, ka viņa ocuprime official website pilsētas ekonomikas atsākšana varētu tikt pabeigta tikai 2022. gadā. Mērs solīja, ka pilsētā izveidosies "taisnīgāka sabiedrība".

"Mēs neriskēsim ar cilvēku dzīvībām, mēs būsim gudri," viņš teica. "Tā būs jauna iztēle par to, kāda var būt šī pilsēta."

Vairāk koronavīrusa ziņu un informācijas no ASV ŠODIEN:

  • Daudzas valstis ir atvieglojušas ierobežojumus. Uzziniet, kas ir jūsu ocuprime official valstij.
  • Koronavīruss mainīs jūsu nākamo ceļojumu gan uz labu, gan uz sliktu. Lūk, ko sagaidīt.
  • COVID-19 cietumos: masveida vīrusu pārbaude štata cietumos atklāj slēptas asimptomātiskas infekcijas.
  • Dariet to pats: kā nogriezt matus, kad veikali ir slēgti, veicot pasūtījumu par uzturēšanos mājās.
  • Sliktāk, nekā domāts: koronavīruss gaļas iepakošanas uzņēmumos rada nopietnas bažas.
  • Koledžas studenti, kurus koronavīruss piespieda mājās, iestrēguši maksāt īri — par velti.
  • Kad uzliesmos otrais koronavīrusa vilnis? Kā tas izskatīsies?

Lielākā daļa Džordžijas baznīcu paliek slēgtas

Baznīcas Džordžijā nesteidzās atvērt durvis svētdien pat pēc tam, kad gubernators Braiens Kemps deva piekrišanu klātienes dievkalpojumu atsākšanai, ja tas “tiek darīts saskaņā ar stingriem sociālās distancēšanās protokoliem”. Lielākā daļa baznīcu joprojām bija pakļautas video straumēšanas vai piebraukšanas pakalpojumiem.

Viens izņēmums bija Dieva Bībeles ceļa Pestītāja mīlestības baznīca Stateboro, kas svētdien rīkoja divus dievkalpojumus, teikts tās Facebook lapā. Abas tika pārraidītas tiešraidē, un katrā, šķiet, bija vismaz 20 draudzes locekļi. Šī bija tā pati baznīca, kuras locekļi 10. aprīlī ierakstīja video, kurā policija pavēlēja pārtraukt dievkalpojumu.

— Lorenco Rejs

CDC paplašina Covid-19 simptomu sarakstu

Slimību kontroles un profilakses centri ocuprime ir pievienojuši vairākus simptomus, kas saistīti ar koronavīrusu. CDC tagad uzskaitīti drudzis, klepus, elpas trūkums vai apgrūtināta elpošana, drebuļi, atkārtota kratīšana ar drebuļiem, muskuļu sāpes, galvassāpes, iekaisis kakls un garšas vai ožas sajūtas zudums. Simptomi ir svarīgi ne tikai kā brīdinājuma zīme slimiem cilvēkiem, bet arī tāpēc, ka lielākajā daļā testēšanas vietu pacientam ir jābūt Covid-19 simptomam, pirms to var pārbaudīt.

CDC arī iesaka "nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību" apgrūtinātu elpošanu, pastāvīgām sāpēm vai spiedienu uz krūtīm, zilganām lūpām vai seju vai jaunu "apjukumu vai nespēju uzbudināt".

Džordžijas mēri cīnās pret uzņēmumu atsākšanu

Savannah, Džordžijas štatā, mērs Van Džonsons veica pasākumus, lai vietējās baznīcas būtu slēgtas, un Atlantas mērs Keiša Lenss Botoms mudināja iedzīvotājus palikt mājās, jo štats krasi atceļ savus sociālās distancēšanās ierobežojumus. Džonsons lūdza vairāk nekā 70 Savannas reliģiskajiem vadītājiem slēgt ocuprime site savus pielūgsmes centrus. Neviens no vadītājiem neteica, ka atsāks darbu.

Džonsons sacīja reliģiskajiem vadītājiem, ka saprot reliģisko iestāžu slēgšanas finansiālo slogu, taču sacīja: "Mēs varam sasniegt Dievu, neejot cauri ēkai." Džordžija ir kļuvusi par plaši pazīstamu valsti, jo desmitiem štatu ir paziņojuši par plāniem mīkstināt sociālās distancēšanās ierobežojumus, taču daži vēl ir veikuši būtiskas izmaiņas.

– Aša Gilberta un Džoels Šenons

Cūkgaļas ražotājiem var nākties “izkaut ganāmpulkus”, jo pārstrādes rūpnīcas tiek slēgtas

Federālā valdība saka, ka tā palīdzēs ASV cūkgaļas ražotājiem atrast jaunus pārstrādātājus vai, iespējams, iznīcinās tūkstošiem cūku, kas saimniecībās ir atradušās rezerves, jo lielās gaļas iepakošanas rūpnīcas ir palēninājušās vai slēgtas Covid-19 dēļ. Aiovas cūkgaļas ražotāju asociācijas izpilddirektors Pats Makgonegls sacīja, ka lauksaimniekiem "būs nepieciešama palīdzība ievērojamā veidā", tostarp ganāmpulku izkaušanā, ja štatā turpinās vērot plašu pārstrādes jaudas zudumu. Aiova, valsts lielākais cūkgaļas ražotājs, ir aptuveni 25 miljoni cūku.

"Pulkstenis tikšķ… ir dienas, nevis nedēļas ocuprime", kad cūkgaļas ražotāji saskarsies ar dzīvnieku iznīcināšanu, jo fermās tiem vairs nav vietas, sacīja Makgonegls.

– Donnelle Ellere, Des Moines reģistrs

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons ir atveseļojies, atgriezīsies darbā

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons pirmdien atgriezīsies darbā pēc atveseļošanās no koronavīrusa infekcijas, jo viņa valdība saskaras ar pieaugošu kritiku par vīrusa izraisītajiem nāves gadījumiem un traucējumiem. Džonsons pavadīja nedēļu Londonas slimnīcā, tostarp trīs naktis intensīvajā aprūpē, pirms tika atbrīvots pirms divām nedēļām. Ārlietu ministrs Dominiks Rābs, kurš ieņēmis premjerministra amatu, sacīja, ka Džonsons – vienīgais pasaules līderis, kuram diagnosticēts koronavīruss – "reti dodas".

Lielbritānijā ir reģistrēti 20 732 nāves gadījumi starp cilvēkiem, kas hospitalizēti ar COVID-19, kas ir piektā valsts pasaulē, kas pārsniedz 20 000 nāves gadījumu. Tiek uzskatīts, ka vēl tūkstošiem cilvēku ocuprime official ir miruši pansionātos.

Sākas cīņa par valsts un pašvaldību glābšanas programmām

Jaunākā koronavīrusa palīdzības pakete, kas parakstīta piektdien, neietver simtiem miljardu dolāru, ko valsts un pašvaldības meklējušas, lai papildinātu savu kasi. Vairāk nekā 2,5 triljoni ASV dolāru ir apstiprināti uzņēmumiem, privātpersonām, slimnīcām, pārbaudēm un citām neatliekamām vajadzībām, taču par valdības glābšanu draud liela politiskā cīņa.

"Pēdējais, kas mums vajadzīgs ekonomiskās krīzes vidū, ir panākt, lai štati visā Amerikā pieteiktu bankrotu," sarunā ar Politico sacīja Merilendas gubernators Lerijs Hogans, republikānis, kurš vada Nacionālo gubernatoru asociāciju. Taču Senāta vairākuma ocuprime official līderis Mičs Makonels (R-Ky.) pagājušajā nedēļā konservatīvajam radio raidījuma vadītājam Hjū Hjūitam sacīja, ka "mēs neesam gatavi vienkārši nosūtīt tukšu čeku štatiem un vietējām pašvaldībām, lai tērētu jebkādā veidā, kādu viņi vēlas."

– Morīna Grope

Pat ja jūs varat atrast antivielu testu, tas var neko daudz nepateikt

No krasta uz krastu epidemiologi izmanto dažus no daudzajiem antivielu testiem, kas nesen ienākuši tirgū, lai noteiktu, cik daudz ir izplatījies COVID-19. Šo pārbaužu nozīmi nezaudē amerikāņi, kuri vēlas atgriezties darbā, redzēt tuviniekus un noskaidrot, vai viņi nav inficēti ar vīrusu. Tā kā ir maz publisko datu par testu precizitāti, eksperti apšauba, vai testi sniegs cilvēkiem nepatiesu pārliecību, norādot, ka viņiem ir imunitāte pret šo slimību.

"Pašlaik nav pierādījumu, ka cilvēki , kuri ir atveseļojušies no COVID-19 un kuriem ir antivielas, ir pasargāti no otrās infekcijas," teikts Pasaules Veselības organizācijas piektdienas paziņojumā. Pārbaudēm arī "ir nepieciešama turpmāka apstiprināšana, lai noteiktu to precizitāti un uzticamību", teikts paziņojumā.

– Adrianna Rodrigesa un Greisa Hauka

Miršanas apliecībām nevar uzticēties ocuprime official

Tā kā ASV cenšas izsekot koronavīrusa nāves gadījumiem, veicot traipus, veicot aizkavētus laboratorijas rezultātus un nekonsekventus ziņošanas standartus, mānīgāka problēma varētu kavēt tās centienus noteikt precīzu nāves gadījumu skaitu. Līdz pat 1 no 3 miršanas apliecībām visā valstī jau pirms Covid-19 bija kļūdainas, sacīja Bobs Andersons, Nacionālā veselības statistikas centra mirstības statistikas nodaļas vadītājs. Eksperti saka, ka neprecizitātes ir neatņemama savārstījuma sastāvdaļa, kas ir katras valsts medicīnas ekspertu, koroneru un ārstu, kuriem ir atšķirīga medicīniskā pieredze, un dažos gadījumos vispār nav.

Contents

This entry was posted in healthblog. Bookmark the permalink.